Співпраця з роботодавцями
Експертиза з питань сучасних медіа-систем, цифрових медіа, проблем медіаграмотності та медіа-впливів, а також дослідницькі навички та науковий досвід докторантів стали можливими завдяки їхній участі у ряді глобальних дослідницьких проектах та співпраці з міжнародними організаціями, включаючи Freedom House, Internews, International Жіночий Медіа Фонд, фонд Reuters, The International Research & Exchanges Board (IREX). У якості аналітиків та дослідників докторанти та випускники Програми співпрацюють з провідними українськими медіа-організаціями, такими як:
ГО «Інститут Масової Інформації» (IМІ),
ГО «Детектор Медіа»,
ГО «Український інститут медіа та комунікації»,
ГО «Український кризовий медіа-центр».
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МKIП України
Укладено Меморандум про співпрацю з Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення
Унікальним здобутком Могилянської школи журналістики є створення незалежної, освітньо-наукової та аналітичної організації ГО «Центр Медіареформи», яка стала майданчиком для втілення наукових ідей викладачів та докторантів.

Громадська організація «Центр Медіареформи» – освітня платформа, заснована Могилянською школою журналістики з метою запровадження в Україні високих стандартів журналістської освіти, підвищення рівня медіаграмотності, інформування про небезпеки пропаганди та поширення неправдивої інформації (фейків) у ЗМІ.
Флагманський проект «Центру Медіареформи» проєкт StopFake нині відомий медіапрофесіоналам в усьому світі.
Cайт для перевірки фактів Stopfake.org був запущений 2 березня 2014 року. Ініціаторами його створення стали викладачі, випускники та докторанти Могилянської школи журналістики та програми для журналістів і редакторів Digital Future of Journalism.
З метою інтернаціоналізації зусиль в сфері роботи з питань боротьби з дезінформацією, в 2016 році Stopfake.org приєднався до товариства First Draft (глобальна мережа медійних організацій, які співпрацюють, з метою підвищення якості онлайн-журналістики.)в якості основного партнера.
22 лютого 2020 року StopFake.org приєднався до Міжнародної фактчекінгової мережі The International Fact-Checking Network (IFCN) та став офіційним партером компанії Meta.
У якості експертів та постійних викладачів до освітнього процесу МШЖ долучились фахівці компанії Google.