Основна спеціалізація магістерської програми — новини та висвітлення поточних суспільно важливих подій для різних типів медіа. І хоча багато навчального часу приділено саме телебаченню і радіо, ми свідомо уникли вузької спеціалізації та орієнтуємо студентів на роботу в умовах багатоплатформних медіа. Сьогодні наші випускники працюють на телебаченні й радіо, в друкованих ЗМІ та в інтернет-виданнях.

Принципи навчання на магістерській програмі:

Навчання через практику

За час навчання кожен студент створює кілька десятків індивідуальних та командних проектів і журналістських матеріалів, серед яких статті, телевізійні та радіо сюжети, документальні фільми, інтернет-проекти, журнали. Крім того, студенти проходять практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

Від перших днів навчання ми спонукаємо студентів осмислювати та засвоювати цінності етики і професіоналізму, бути вимогливими до власної роботи та роботи колег, навчаємо всебічно й об’єктивно аналізувати складні ситуації та висвітлювати їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Ми відстежуємо найновіші зміни в галузі та пропонуємо студентам знання і вміння, які не тільки відповідають сучасним вимогам, але й передбачають та враховують можливості подальшого розвитку журналістики.