Волонтерський проект “Могилянці на війні” від викладача МШЖ

Викладач Могилянської школи журналістики Сергій Поліщук поставив собі за мету задокументувати «могилянський» спротив збройній російській агресії й відобразити його через живі історії наших колег, які воюють. Так виник проєкт «Могилянці на війні» — зафіксовані у відео розповіді людей, які разом із сотнями тисяч інших українців на наших очах творять нову, одну з найгероїчніших сторінок історії держави.

«Я вирішив запустити волонтерський відеопроєкт «Могилянці на війні», в якому буду записувати і публікувати інтерв’ю з випускниками, студентами та викладачами НаУКМА, які пішли на фронт, — говорить Сергій Поліщук. — Моя мета — записати в історію Академії, а ширше — України, імена могилянців, хлопців і дівчат, які зробили свій вибір стати на захист України, розкрити їхні особистості, мотивацію».

Героєм одного з епізодів став Олександр Костюк, директор інформаційно-обчислювального центру НаУКМА, випускник програми Executive MBA Києво-Могилянської бізнес-школи. З 24 лютого 2022 року Олександр став на захист України в складі 130-го батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ.

Підрив на міні змусив повернутися з передової https://youtu.be/VyP5ZQM582M

Більше інформації про проект на сторінці НаУКМА