Віталій Портников провів лекцію для студентів НаУКМА

Український журналіст та публіцист Віталій Портников виступив в Могилянській школі журналістики із відкритою лекцією “Четверта влада. Вплив, виклики, відповідальність”.

“Журналісти мають говорити людям неприємні речі. Так само, як важкохворому треба повідомити про його хворобу і почати лікування. Зробіть все можливе, щоб його вилікувати”, – порадив майбутнім журналістам Віталій Портников.

Крім того, він звернув увагу, що журналістам треба бути сучасними, усвідомлювати, які нові форми комунікації виникають і відповідати їм. “Незважаючи на виклики, тут, в Україні, можна зробити багато. Бо усталеного і вирішеного в нас немає нічого”, – додав публіцист.

Лекція Віталія Портникова відбулася у рамках проєкту “Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність”, організованого ГО “Всеукраїнський демократичний форум”, за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні. Організаційним партнером стала Могилянська школа журналістики.