Сьогодні зі студентами Могилянської школи журналістики зустрівся досвідчений журналіст та письменник Юрій Луканов. Він розповів про свій досвід підготовки репортажів із війни, а також представив нову книгу.

Розповідаючи про роботу репортера на війні, журналіст порадив студентам дбати про безпеку (проходити відповідні курси), передавати не лише новини, але й особисті історії воїнів, розповідати про мирне населення і допомагати йому. Гість поділився своїми думками про те, чи може бути журналіст об’єктивним та безстороннім, коли висвітлює війну у своїй країні. “Україна стала жертвою агресора, тож ви не можете бути цілком нейтральними, а ваш підхід до матеріалів має бути з точки зору України”, – вважає Юрій Луканов.

Також Юрій Луканов презентував перед студентами свою книгу прози, до якої увійшов роман “Репортер Волковський” та серія оповідань “Знайти убивцю Фільова”.