Студенти зустрілися з Миколою Чернотицьким

26 жовтня зі студентами Могилянської школи журналістики зустрівся член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України та відповідальний за її регіональний розвиток Микола Чернотицький.

Він розповів про становлення суспільного мовника в Україні, проблеми та візію майбутнього.

«“Куди ви витрачаєте гроші?” за ці 4 роки тільки лінивий депутат не запитав. – розповідає Микола Чернотицький про проблеми з фінансуванням та недостатню обізнаність законодавців про особливості суспільного мовника. – Коли ми на комітеті показали розподіл коштів, в них (депутатів) більше не виникало питань щодо управлінських рішень. Коли ти бачиш, як це відбувається, більшість питань зникає. Але лише в тому випадку, коли люди хочуть це почути».

Детальніше про зміст зустрічі з гостем можна прочитати в матеріалі студентки 1 курсу Поліни Яковлевої для сайту EJO.