Наша докторантка взяла участь у літній школі з конфліктно-чутливої журналістики

Наша докторантка Галина Будівська взяла участь у літній академії з конфліктно-чутливої журналістики, що відбулася з 2 по 12 липня у Лейпцигу та Берліні.

Серед розглянутих у рамках школи тем – ідея конструктивної журналістики, висвітлення конфлікту, мова ворожнечі, робота з травмованими людьми та інші. Учасники отримали змогу відвідати редакції німецьких ЗМІ, офіси правозахисних медійних організацій, музеї та спеціалізовані виставки.

«Завдяки школі я поглибила і структурувала свої знання про висвітлення конфліктів. Програма, без сумніву, була корисною як для дослідників медіа, так і для практиків. Крім того, це була чудова можливість дізнатися більше як про німецькі медіа, так і загалом про Німеччину та її історію», – каже Галина.

Програму для учасників із України, Молдови, Вірменії та Німеччини організував Moldova Institut Leipzig за підтримки DAAD.