Могилянська школа журналістики запрошує на V Україно-іспанський медіафорум

Посольство Іспанії в Україні та Могилянська школа журналістики запрошують на V Україно-іспанський медіафорум, що відбудеться 17 листопада 2015 року у Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.

Метою заходу є налагодження діалогу між іспанськими та українськими журналістами, поглиблення співпраці у сфері медіа. Тема цьогорічного форуму: «Четверта влада: на шляху до політичної та економічної незалежності»

Учасники:

– Рікардо Маркіна Монтаньяна (Ricardo Marquina Montañana), кореспондент COPE radio.  Також співпрацює з Telecinco, Liberation, DW, La Sexta, Cuatro, автор документального фільму про події в Україні «Рік хаосу»
– Борха Лашерас(Borja Lasheras), іспанський політичний аналітик, директор  European Council on Foreign Relations в Мадриді. У співпраці з El Mundo у червні 2015 року організував  серію заходів у Мадриді під назвою What does Ukraine (and we) think?
– Анна Лазаро(Ana Lázaro), радіо Cadena SER
– Хав’єр Колас (Xavier Colás) – кореспондент El Mundo в Москві, що висвітлює також події в Україні
-Анна Корбут, «Український тиждень»
– Аліна Мосендз, редактор іспанської служби StopFake.org
– Ганна Бока, військовий кореспондент 1+1
– Сергій Череватий,  начальник Інформагенції Державної прикордонної служби України
– Тетяна Попова, заступник міністра інформаційної політики України
– Катерина Жемчужникова,  Незалежна Медіа-Профспілка України (НМПУ)
– Наталя Попович та Василь Мірошніченко, співзасновники Українського кризового медіацентру
– Ангелина Карякіна, журналіст, Громадське TV
–  Лада Рослицька, Директор з стратегічних комунікацій телеканалу Ukraine Today

Час: 17 листопада 2015 року, 14:00-18:30
Місце: вул. Сковороди 2, корпус 1,  аудиторія 1- 217

Для зручності слухачів буде синхронний переклад.
Рекомендуємо попередньо зареєструватися до 17 листопада за адресою emb.kiev.cult@maec.es