Новини

Останні новини з життя школи та академії

Марія Тетерюк захистила дисертацію в Автономному університеті Барселони

Марія Тетерюк захистила дисертацію і отримала ступінь доктора філософії у сфері масових комінунікацій. Тема її роботи – “Political Controversies Over Sexual And Gender Rights In Ukrainian Mainstream Online News Media. The case of the anti-discrimination reform in Ukraine in 2013-2015”. Марія навчалася на PhD програмі з масових комунікацій в Могилянській школі журналістики, закордонним партнером якої…

«Твій Подкаст:про таких, як Ти» – новий проєкт студенток Могилянської школи Журналістики

Троє студенток Могилянської школи журналістики – Ірина Залога, Катерина Єфетова та Анастасія Шкальова – створили власний подкаст. «Твій подкаст» – так авторки назвали проєкт, у якому вони розмовляють з молодими людьми, які роблять важливі для України справи. Засновниці кажуть, що це розмова про таких, як ти і з такими, як ти. Говорять вони про труднощі,…

StopFake отримав нову Наглядову раду

StopFake, засноваий викладачами та випускниками Могилянської школи журналістики, отримав потужний дорадчий орган, до якого увійшли знані в Україні та світі фахівці з освіти, журналістики та комунікацій та громадського сектора. До Наглядової ради увійшли: Сергій Квіт – декан-засновник Могилянської школи журналістики, міністр освіти і науки України в 2014-2016 роках, Голова НАЗЯВО Йосиф Зісельс – Голова Вааду…

Loading blog posts...

Навчальні курси, дисципліни та семінари

Навчальна програма розроблена у відповідності до потреб сучасного медіа ринку. Викладачі-практики та реальні завдання для поповнення власного портфоліо.

Приєднуйся та навчайся

Практичний досвід

  Робота над власними ТБ- та радіо сюжетам, документальними фільмами, веб-проектами) та може пройти практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

 Наголос на цінностях етики і професіоналізму. Вимогливість до власної роботи та роботи колег, заклик до об’єктивного аналізу складних ситуації та висвітлення їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Знання та вміння,  що відповідають сучасним викликам журналістики та вчать реагувати на зміни медіа середовища.

Актуальні наукові досягнення

Школа проводить репутаційні та комунікаційні аудиторські дослідження на замовлення українських і міжнародних донорських, медійних та громадських організацій.

15 000 Гб

студентських доробків

45

студентів

167

випускників

14

“вічних студентів”

Що говорять випускники?

“Нас навчили не лише теоретичним засадам, але й практичним речам. Після Школи мої одногрупники і я швидко знайшли роботу. Нас не треба було вчити, ми вже все вміли. Коли я прийшла радіо, одразу почала працювати редактором, знала, як працювати в программах, що обробляють звук, які є вимоги до радіорепортажів. Всі ці знання мені дуже допомогли.”

– Ніна Кур’ята, головна редакторка BBC Україна

У професійному житті Школа зіграла вирішальну роль. Тут ми отримали дуже сучасну, прогресивну освіту. Ми не лише вивчаємо жанри, а дотичні до нових технологій, маємо більше практичних навичок, ніж випускники інших факультетів журналістики. І звичайно, це дуже допомагає в роботі.

– Марія Семенченко, редакторка відділу «Суспільство» газети «День»

Після чотирьох років навчання на філології здавалося, що вже стомилася вчитися. Але у J-School цей скепсис минув одразу. Найцінніше, що там отримала – практичні вміння. Вивчені раніше біографії мовознавців з радістю забула, але розбуди серед ночі – сюжет змонтую. J-School дає журналістові такий рівень підготовки, що важко потім знайти українське медіа, де б не почував себе overqualified.

– Олена Павлова, журналістка, кураторка конкурсу “Новела по-українськи”, авторка кота Інжира.