Новини

Останні новини з життя школи та академії

Студенти МШЖ провели спільний проєкт із моніторингу джинси в регіональних медіа

Під час курсу з журналістської етики, який викладає Олена Демченко, студенти провели моніторинг джинси в онлайнових регіональних медіа під час передвиборчої кампанії місцевих виборів 2020 року та тижня після їхнього завершення. Результати опубліковані Інститутом демократії імені Пилипа Орлика. У період з 15 вересня по 1 листопада 2020 року 12 студентів проаналізували новини двох найрейтинговіших інтернет-видань конкретного регіону.…

Ірина Залога отримала Стипендію імені Марти Коломиєць

Стипендію для молодих жінок, які навчаються в Школі журналістики НаУКМА, отримала студентка 2 року навчання Ірина Залога.  Стипендія присуджується з метою підтримки перспективних студенток-журналісток, які здатні розвивати свої знання заради поширення свободи слова, здійснення подальшого внеску у розбудову незалежних українських медіа. “Для нашої Школи  Марта Коломиєць завжди була великим другом і надійним партнером, що підтримувала…

Олена Демченко захистила дисертацію в Автономному університеті Барселони

Випускниця та викладачка Могилянської школи журналістики Олена Демченко (Кутовенко) отримала ступінь PhD у сфері масових комунікацій в Автономному університеті Барселони. 3 грудня 2020 року вона захистила дисертацію на тему “Journalism Education in Ukraine According to Journalists Perceptions (2015-2018): A Bridge too Far?”. Наукові керівники – Carles Llorens Maluquer та Сергій Квіт. У своїй роботі Олена…

Loading blog posts...

Навчальні курси, дисципліни та семінари

Навчальна програма розроблена у відповідності до потреб сучасного медіа ринку. Викладачі-практики та реальні завдання для поповнення власного портфоліо.

Приєднуйся та навчайся

Практичний досвід

  Робота над власними ТБ- та радіо сюжетам, документальними фільмами, веб-проектами) та може пройти практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

 Наголос на цінностях етики і професіоналізму. Вимогливість до власної роботи та роботи колег, заклик до об’єктивного аналізу складних ситуації та висвітлення їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Знання та вміння,  що відповідають сучасним викликам журналістики та вчать реагувати на зміни медіа середовища.

Актуальні наукові досягнення

Школа проводить репутаційні та комунікаційні аудиторські дослідження на замовлення українських і міжнародних донорських, медійних та громадських організацій.

15 000 Гб

студентських доробків

45

студентів

167

випускників

14

“вічних студентів”

Що говорять випускники?

“Нас навчили не лише теоретичним засадам, але й практичним речам. Після Школи мої одногрупники і я швидко знайшли роботу. Нас не треба було вчити, ми вже все вміли. Коли я прийшла радіо, одразу почала працювати редактором, знала, як працювати в программах, що обробляють звук, які є вимоги до радіорепортажів. Всі ці знання мені дуже допомогли.”

– Ніна Кур’ята, головна редакторка BBC Україна

У професійному житті Школа зіграла вирішальну роль. Тут ми отримали дуже сучасну, прогресивну освіту. Ми не лише вивчаємо жанри, а дотичні до нових технологій, маємо більше практичних навичок, ніж випускники інших факультетів журналістики. І звичайно, це дуже допомагає в роботі.

– Марія Семенченко, редакторка відділу «Суспільство» газети «День»

Після чотирьох років навчання на філології здавалося, що вже стомилася вчитися. Але у J-School цей скепсис минув одразу. Найцінніше, що там отримала – практичні вміння. Вивчені раніше біографії мовознавців з радістю забула, але розбуди серед ночі – сюжет змонтую. J-School дає журналістові такий рівень підготовки, що важко потім знайти українське медіа, де б не почував себе overqualified.

– Олена Павлова, журналістка, кураторка конкурсу “Новела по-українськи”, авторка кота Інжира.