Новини

Останні новини з життя школи та академії

Вступ до МШЖ-2021. Серія відеовключень наших викладачів (оновлюється)

Напередодні старту вступної кампанії Могилянська школа журналістики запрошує потенційних абітурієнтів до перегляду відеовключень наших викладачів на нашій фейсбук-сторінці. У своїх зверненнях вони розповідатимуть про історію та особливості Школи, а також про курси, які викладають. Протягом квітня-червня на ефіри відбуватимуться щоп’ятниці о 16-00. Записи цих відео ми публікуватимемо у цьому дописі на сайті. 2 квітня –…

У МШЖ відбувся аспірантський семінар із Костянтином Янченком

9 квітня у Могилянській школі журналістики відбувся аспірантський семінар з Костянтином Янченком, PhD-студентом Department of Journalism and Mass Communication, Hamburg University, під час якого він презентував попередні результати свого дослідження. Костянтин Янченко вивчає тему популізму в медійних наративах. “Популізм використовує специфічний вид мови, яка робить матеріали, в яких вона використана, більш привабливими (для аудиторії –…

У МШЖ відбувся аспірантський семінар про дослідження медіаграмотності

У Могилянській школі журналістики відбувся аспірантський семінар про дослідження медіаграмотності за участі провідної фахівчині з моніторингу та оцінки проєктів Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) Тетяни Любивої. Вона розповіла аспірантам про те, як можна досліджувати та вимірювати рівень медіаграмотності в суспільстві, а також які підходи та методи аналізу застосовуються під час роботи з дитячими…

Loading blog posts...

Навчальні курси, дисципліни та семінари

Навчальна програма розроблена у відповідності до потреб сучасного медіа ринку. Викладачі-практики та реальні завдання для поповнення власного портфоліо.

Приєднуйся та навчайся

Практичний досвід

  Робота над власними ТБ- та радіо сюжетам, документальними фільмами, веб-проектами) та може пройти практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

 Наголос на цінностях етики і професіоналізму. Вимогливість до власної роботи та роботи колег, заклик до об’єктивного аналізу складних ситуації та висвітлення їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Знання та вміння,  що відповідають сучасним викликам журналістики та вчать реагувати на зміни медіа середовища.

Актуальні наукові досягнення

Школа проводить репутаційні та комунікаційні аудиторські дослідження на замовлення українських і міжнародних донорських, медійних та громадських організацій.

15 000 Гб

студентських доробків

45

студентів

167

випускників

14

“вічних студентів”

Що говорять випускники?

“Нас навчили не лише теоретичним засадам, але й практичним речам. Після Школи мої одногрупники і я швидко знайшли роботу. Нас не треба було вчити, ми вже все вміли. Коли я прийшла радіо, одразу почала працювати редактором, знала, як працювати в программах, що обробляють звук, які є вимоги до радіорепортажів. Всі ці знання мені дуже допомогли.”

– Ніна Кур’ята, головна редакторка BBC Україна

У професійному житті Школа зіграла вирішальну роль. Тут ми отримали дуже сучасну, прогресивну освіту. Ми не лише вивчаємо жанри, а дотичні до нових технологій, маємо більше практичних навичок, ніж випускники інших факультетів журналістики. І звичайно, це дуже допомагає в роботі.

– Марія Семенченко, редакторка відділу «Суспільство» газети «День»

Після чотирьох років навчання на філології здавалося, що вже стомилася вчитися. Але у J-School цей скепсис минув одразу. Найцінніше, що там отримала – практичні вміння. Вивчені раніше біографії мовознавців з радістю забула, але розбуди серед ночі – сюжет змонтую. J-School дає журналістові такий рівень підготовки, що важко потім знайти українське медіа, де б не почував себе overqualified.

– Олена Павлова, журналістка, кураторка конкурсу “Новела по-українськи”, авторка кота Інжира.