Могилянська школа журналістики запрошує на День відкритих дверей та лекцію ведучого StopFake ENG Марка Супруна, що відбудуться 15 травня.

Під час зустрічі Марко Супрун розповість про журналістику в умовах інформаційної війни. Також абітурієнти познайомляться з викладачами і студентами Школи, дізнаються про особливості навчання та умови вступу на магістерську програму.

Місце зустрічі: Медіацентр DFJ, вул. ‪Волоська 8/5 (4-ий корпус НаУКМА, підвал – ліворуч від входу в корпус).

Початок: 15:00

Контакти: подія та сторінка у Facebook

Могилянська школа журналістики – унікальний освітній центр, що поєднує теоретичну підготовку, досвід практичної роботи і ґрунтовні дослідження в галузі масових комунікацій та журналістики. МШЖ включає магістерську програму з журналістики та PhD-програму із медіа та комунікацій. Школа має на меті формувати та розвивати галузь медіа й масових комунікацій, навчати нове покоління професійних журналістів, здатних очолити цей розвиток.

Окрім навчальної, МШЖ займається громадською діяльністю. 2014 року на базі Школи створено проект StopFake для протидії кремлівській пропаганді, який високо цінують як в академічному, так і професійному журналістському середовищі в Україні та за кордоном.