Гостьовий викладач Могилянської школи журналістики Роман Горбик запрошує на семінар на тему «Фейкові новини:небачений звір чи дезінформація 2.0?»

Захід відбудеться 28 лютого 2019 року о 15:00 в Могилянській школі журналістики, за адресою вул. Волоська 8/5, 4 корпус НаУКМА, аудиторія 409.

Роман Горбик – випускник та викладач Седертернського університету (Швеція) та стипендіат програми Вісбю. Зараз Роман Горбик є гостьовим викладачем Могилянської школи журналістики з навчальним курсом «Сучасні тренди в медіа-теорії».

Роман Горбик (народився 1985 р. в Києві) працює у Швеції як старший викладач в університеті Седертерн (Стокгольм), де 2017 р. захистив дисертацію про вплив медіа на уявлення про Європу в Україні, Польщі й Росії під час Євромайдану.

З 2018 р. – постдок в університеті Умео, де провадить проект про наративні структури фейкових новин. Серед інших наукових зацікавлень – історія української преси 1920-х рр., соціолінгвістична ситуація в українських медіа, постколоніальна теорія.

Роман є стипендіатом програми Вісбю, яка має на меті зміцнення зв’язків між науковцями Швеції та Східної Європи. Завдяки цьому ґранту від Шведського інституту у 2019 р. працює гостьовим викладачем у Могилянській школі журналістики.