Громадська організація “Захист Патріотів” у співпраці з Могилянською школою журналістики та Babylon’13 підготували проект “Сотні”. Розпочинаючи з 21 листопада й аж до 22 лютого — дня відставки Януковича — ми розповідатимемо історії з Майдану. Ще теплі, ще з запахом диму.

Сім “сотень” — сім основних напрямків діяльності мітингувальників. Студентська сотня, медична, освітня, юридична, інформаційна сотні та сотня самооборони. Ми намагалися якомога більш точно виокремити ці категорії, проте на Майдані все було настільки органічно переплетено, що часом неможливо побачити чітку межу.

Перший текст “Коктейлі Молотова під час сесії. Студентська Сотня” підготувала Валерія Діденко; у ній Майдан показаний очима студентів і викладачів Могилянки та КПІ.