Заступниця директора Могилянської школи журналістики Вікторія Романюк у якості медіа-експерта та доповідача взяла участь у Міжнародній конференції «Академічна журналістська освіта та медіаграмотність у Казахстані».

Під час конференції учасники обговорювали ідеї щодо реформування діючої моделі академічної підготовки журналістів, зокрема, щодо приведення у відповідність до потреб медіаринку освітніх програм вишів Казахстану.

У конференції взяли участь представники Міністерства інформації та комунікацій, Міністерства освіти та науки Казахстану, міжнародних організацій, професори та завідувачі кафедр казахстанських університетів, а також дипломати, редактори, журналісти, медіа-експерти з України та Азербайджану.