До команди Могилянської школи журналістики приєдналася Вікторія Романюк. Вона стала заступницею директора Школи, а також викладатиме навчальний курс «Фактчекінг та верификація інформації».

Вікторія також є заступницею головного редактора проекту StopFake.org. Донедавна працювала керівницею Магістерської програми з медіакомунікацій Українського католицького університету, доцентом кафедри медіакомунікацій УКУ.

Вікторія Романюк – кандидатка наук з культурології, медіаекспертка та учасниця численних міжнародних конференцій, експертних нарад із проблем пропаганди та медіавпливів для провідних міжнародних організацій (ОБСЄ, НАТО). Членкиня методологічної групи з розробки оновлених навчальних програм у рамках проетку з медіаграмотвості «Вивчай та розрізняй» (Learn to Discern) (проект партнерства IREX, АУП та StopFake).