Могилянська школа журналістики від сьогодні є членом Європейської асоціації журналістської освіти (European Journalim Training association, EJTA).

Директор Школи Євген Федченко виступив із презентацією Могилянської школи журналістики на щорічній конференції EJTA, що зараз проходить у Барселоні. «МШЖ – єдина школа журналістики в Україні, що приєдналася до цієї асоціації, каже він. – Завдяки членству наша школа зможе суттєво розширити свої навчальні та наукові контакти, зокрема приєднається до ініціативи EUCheck як провідна фактчекінгова організація в Україні».

Європейська асоціація журналістської освіти (EJTA) була заснована 1990 року у Брюсселі. Вона має на меті покращувати журналістську освіту в Європі через спільні проекти та обмін досвідом серед її членів. Зараз до неї входять близько 70 журналістських центрів, шкіл та університетів із близько 30 країн Європи.