З 29 січня по 1 лютого викладачка Могилянської школи журналістики Дарія Орлова відвідала MacEwan University (Едмонтон, Канада), де провела 6 занять зі студентами журналістики та комунікацій.

Вона розповіла про російську пропаганду, зокрема – про її візуальні аспекти. Говорила також про український медійний ландшафт після Майдану і про нові мультимедійні журналістські проекти в Україні.

Завершився гостьовий тиждень відкритою лекцією Дарії для студентів, викладачів та співробітників університету, під час якої вона розповіла про діяльність проекту StopFake.

Києво-Могилянська академія вже тривалий час співпрацює із MacEwan University. Під час візиту Дарії Орлової обговорили також потенційну співпрацю між викладачами комунікацій, зокрема щодо спільних досліджень та студентських проектів.