9-10 жовтня ZEIT Stiftung (Німеччина), Fritt Ord (Норвегія) за підтримки Могилянської школи журналістики провели у Києві конференцію Free Media Awards-2017. 

Цього року відзнаки отримали російський журналіст Антон Наумлюк, російський карикатурист Сергій Йолкін, журналістка з Вірменії Заруї Меджлумян та азербайджанський проект  Meydan TV.

Цьогорічні переможці та лауреати попередніх років, журналісти, та медіа-експерти з Німеччини, Норвегії, України, Вірменії, Азербайджану, Росії  обговорювали під час конференції проблеми свободи преси. Серед порушених тем: складнощі в роботі журналістів-розслідувачів, вплив анексії Криму та війни на Донбасі медіасередовище, незалежність редакцій та дотримання професійних стандартів.

Премію Free Media Awards щорічно вручають Zeit-Stiftung Ebelin und Gerd Bucerius (Німеччина) та Fritt Ord (Норвегія). Журналістів та редакції зі Східної Європи нагороджують якість та професіоналізм та готовність кинути виклик цензурі. Номінувати на здобуття нагороди можна журналістів та медіа з з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Росії та України.

Фото: Віталій Грабар