Представники Могилянської школи журналістики взяли участь у конференції мережі n-ost “Inside Our Blind Spots”, що відбувалася у Києві з 5 по 8 жовтня.

Директор Могилянської школи журналістики Євген Федченко під час пленарної сесії звернув увагу на складні умови роботи українських журналістів в нинішніх умовах війни та пропаганди.

Випускниця Школи та редакторка німецькомовної версії  StopFake Галина Шиманські-Ґаєр говорила про баланс між свободою і безпекою у час війни.

Випускниця та викладачка МШЖ Галина Будівська взяла участь у воркшопі на тему “Свобода і медіа в Україні після Євромайдану”, де розповіла про становище свободи преси, складні умови роботи журналістів, а також проблеми щойно започаткованого в Україні суспільного мовлення.

N-ost – неурядова організація, що базується у Берліні й фокусується на висвітленні Східної Європи. Вона має на меті розвиток свбоди слова та усунення обмежень для журналістської роботи.