21-31 серпня – прийом документів на PhD-програму

21 серпня розпочинаєтся прийом документів для вступу на докторську (PhD) програму з медіа і комунікацій в Могилянській школі журналістики.

Найважливіші факти про програму:
1. Це перша програма PhD-програма, яка вже багато років успішно функціонує в Україні. Ступінь #PhD з медіа і комунікацій вже отримали Анастасія Гринько, Дарія Орлова, Дарія Тарадай, Олег Іванов, Анастасія Безверха і Жанна Безп’ятчук.
2. Програма співпрацює з Автономним університетом Барселони (UAB) (Universitat Autònoma de Barcelonа) – троє докторанток вже успішно захистилися там.
3. Ми проводимо справжні дослідження, в тому числі з міжнародними партнерами.
4. Навчання на Програмі створює унікальні можливості для інтеграції в міжнародне дослідницьке середовище
5. Пріоритетні напрямки досліджень: цифрові медіа, онлайн-журналістика, соціальні медіа, цифрова культура, розслідувальна журналістика, пропаганда та інформаційні впливи.
6. Особливо заохочуємо обрати сферу журналістських розслідувань. Науковою консультанткою за вашою темою може стати американська журналістка, викладачка Syracuse University (США) Шерил Рід (Cheryl Reed). Більше про Шерил тут: http://bit.ly/2vE1w2B

Хочете долучитися до розвитку української науки? Подавайтеся до нас!

Детальнішу інформацію шукайте на сайті Докторської школи НаУКМА: gradschool.ukma.edu.ua