З нагоди річниці фактчекінгового проекту StopFake у кінотеатрі «Жовтень» у Києві презентували документальний фільм британського журналіста Тіма Уайта «Нічого, крім брехні».

У фільмі взяли участь американський журналіст та документаліст Саймон Островський, відомий своїм репортажем про російську участь у війні на Сході України Selfie Soldiers: Russia Checks in to Ukraine | VICE News, Елліот Хіггінс – засновник проекту Bellingcat, Едвард Лукса – старший редактор The Economist, Григорій Асмолов – дослідник медіа з Лондонської школи економіки, Алістер Рід – First Draft. Також про роботу StopFake у фільмі розповіли редактори проекту Ольга Юркова та Руслан Дейниченко.

У рамках презентації фільму відбулася панельна дискусія за участі автора фільму Тіма Уайта, посла Великобританії в Україні Джудіт Гоф, заступника міністра інформаційної політики України Дмитра Золотухіна та американського журналіста Саймона Островського.