Міжнародна діяльність

Могилянська школа журналістики активно співпрацює із закордонними університетами і міжнародними організаціями. Завдяки фінансуванню міжнародних структур нам вдалося зібрати найкращу матеріально-технічну базу серед українських вузів, що готують журналістів.

Проект “Європейська обсерваторія журналістики”
З кінця 2010 року Могилянська школа журналістики, у партнерстві зі швейцарським університетом Università della Svizzera italiana (м. Лугано) та іншими європейськими університетами-партнерами, розпочала проект “Європейська обсерваторія журналістики” – українську версію порталу про дослідження в сфері медіа та журналістики. Європейська обсерваторія журналістики покликана зменшити розрив між науковим світом досліджень медіа і комунікацій та іншими учасниками медіа спільноти. Мережа партнерів EJO представлена дослідницькими інститутами та кафедрами журналістики у 12 країнах.

Докладна інформація про проект на сайті EJO.

Європейська асоціація журналістської освіти (EJTA)

Могилянська школа журналістики 2018 року приєдналася до Європейської асоціації журналістської освіти (European Journalim Training association, EJTA) і стала єдиною українською школою журналістики, що приєдналася до цієї міжнародної структури.

Європейська асоціація журналістської освіти (EJTA) була заснована 1990 року у Брюсселі. Вона має на меті покращувати журналістську освіту в Європі через спільні проекти та обмін досвідом серед її членів. Зараз до неї входять близько 70 журналістських центрів, шкіл та університетів із близько 30 країн Європи.

Детально про асоціацію на її сайті.