Ярослава Федорів

КОНТАКТ

yar.fed@gmail.com

ОСВІТА

1978 – 1983: КДУ ім. Т. Г. Шевченка. Факультет кібернетики. Спеціальність: прикладна математика

1991 – 1994: Київський державний педагогічний інститут іноземних мов. Факультет англійської мови. Кваліфікація: викладач англійської мови (диплом з відзнакою). Тема дипломної роботи: “Substantiation of the Rational Phonetic Elements for Computerized Testing of the English Pronunciation Skills”

1996 – 1999: Аспірантура Київського державного лінгвістичного університету. Спеціальність: германські мови.

Автор понад 60 наукових та науково-методичних праць, учасник понад 30 національних та міжнародних конференцій та наукових форумів з фаху, рецензент та офіційний опонент під час захисту дисертацій, голова Державної екзаменаційної комісії з англійської мови в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка.

Додаткова освіта за фахом “англійська мова”: 2015 University of Oregon, College of Arts and Sciences, American English Institute. English for Specific Purposes: Best Practices for Courses and Materials. Equivalent to 10 CEOs or 100 Hours of Instruction. (Certificate of Completion). 2015 Teaching English Online: RELO Kyiv, U.S. Embassy, Ukraine (Certificate) 2014 МАПН України ДВНЗ “Університет менеджменту освіти”.

Дистанційне навчання ВНЗ 3-4 р.а. Свідоцтво про підвищення кваліфікації: Д 12СПВ 114967 2009 10th American Studies Summer Institute: “Public Opinion and Framing Public Policy in the U.S.” Відділ преси, освіти і культури Посольства США в Україні. Міжнародна літня школа з американських студій (сертифікат). 2005 Instructional Skills Workshop: Grant MacEwan Community College, Едмонтон, Канада. Стажування за спеціальністю “методика викладання” (сертифікат).

Досвід роботи за фахом “англійська мова”:

2015 – дотепер: Автор, розробник, викладач курсу “Career English Online” fдля внутрішньо переміщених осіб (ВПО): Відділ культури і освіти Посольства США в Україні (RELO at U.S. Embassy in Kyiv, Ukraine) – за сумісництвом

2014 – дотепер: Автор, розробник, викладач курсу “English for Journalists Blended Course”. Відділ культури і освіти Посольства США в Угорщині (RELO for Central and Southeastern Europe, U.S. Embassy in Hungary, Serbia), Відділ культури і освіти Посольства США в Україні (RELO at U.S. Embassy in Kyiv, Ukraine) – за сумісництвом

2002 – дотепер: Доцент кафедри англійської мови НаУКМА.

2001 – 2002: Старший викладач англійської мови загальноуніверситетської кафедри англійської мови НаУКМА. 1999 – дотепер Викладач англійської мови Українсько-канадської школи іноземних мов, НаУКМА.

1997 – 2001: Асистент загальноуніверситетської кафедри англійської мови НаУКМА.

1994 – 1996, 1999 – 2000: Викладач англійської мови кафедри фонетики Київського державного педагогічного інституту іноземних мов – згодом перейменованого в КНЛУ.

1992 – 1994: Вчитель англійської мови природничо-наукового ліцею № 145.

Відзнаки: 1997 US/Ukraine Awards for Excellence in Teaching, ACCELS, USIA – Міністерство освіти України 2004 Подяка Президента НаУКМА В. С. Брюховецького 2011 Подяка Президента НаУКМА С. М. Квіта