Новини

Останні новини з життя школи та академії

Стартує вступна кампанія до Могилянської школи журналістики – 2019

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ВСТУПУ ДО НАУКМА (МАГІСТЕРІУМ) Вступні іспити на магістерську програму з журналістики (2019 рік): Іспит з англійської мови (проводиться не в МШЖ, для складання іспиту потрібно зареєструватися заздалегідь - див. Етапи вступної кампанії та Умови вступу до магістеруму НаУКМА) Письмовий іспит зі спеціальності Презентація творчих доробків Додатковий фаховий іспит у формі співбесіди для тих, хто…

Марія Тетерюк і Марія Жданова провели гостьові лекції у Латвії

Наші викладачки Марія Жданова та Марія Тетерюк були гостьовими лекторками на Міжнародному тижні викладання у Vidzeme University of Applied Sciences (Латвія) в рамках програми академічної мобільності  Erasmus+. Марія Жданова вчила використовувати соціальні мережі для перевірки інформації та роботи з аудиторією на тренінгу “Social media for search, verification and media outreach”. Марія Тетерюк розповіла про історію та…

Запрошуємо на День відкритих дверей – 2019

Могилянська школа журналістики запрошує на День відкритих дверей та лекцію ведучого StopFake ENG Марка Супруна, що відбудуться 15 травня. Під час зустрічі Марко Супрун розповість про журналістику в умовах інформаційної війни. Також абітурієнти познайомляться з викладачами і студентами Школи, дізнаються про особливості навчання та умови вступу на магістерську програму. Місце зустрічі: Медіацентр DFJ, вул. ‪Волоська…

Loading blog posts...

Навчальні курси, дисципліни та семінари

Навчальна програма розроблена у відповідності до потреб сучасного медіа ринку. Викладачі-практики та реальні завдання для поповнення власного портфоліо.

Приєднуйся та навчайся

Практичний досвід

  Робота над власними ТБ- та радіо сюжетам, документальними фільмами, веб-проектами) та може пройти практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

 Наголос на цінностях етики і професіоналізму. Вимогливість до власної роботи та роботи колег, заклик до об’єктивного аналізу складних ситуації та висвітлення їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Знання та вміння,  що відповідають сучасним викликам журналістики та вчать реагувати на зміни медіа середовища.

Актуальні наукові досягнення

Школа проводить репутаційні та комунікаційні аудиторські дослідження на замовлення українських і міжнародних донорських, медійних та громадських організацій.

15 000 Гб

студентських доробків

45

студентів

167

випускників

14

“вічних студентів”

Що говорять випускники?

“Нас навчили не лише теоретичним засадам, але й практичним речам. Після Школи мої одногрупники і я швидко знайшли роботу. Нас не треба було вчити, ми вже все вміли. Коли я прийшла радіо, одразу почала працювати редактором, знала, як працювати в программах, що обробляють звук, які є вимоги до радіорепортажів. Всі ці знання мені дуже допомогли.”

– Ніна Кур’ята, головна редакторка BBC Україна

У професійному житті Школа зіграла вирішальну роль. Тут ми отримали дуже сучасну, прогресивну освіту. Ми не лише вивчаємо жанри, а дотичні до нових технологій, маємо більше практичних навичок, ніж випускники інших факультетів журналістики. І звичайно, це дуже допомагає в роботі.

– Марія Семенченко, редакторка відділу «Суспільство» газети «День»

Після чотирьох років навчання на філології здавалося, що вже стомилася вчитися. Але у J-School цей скепсис минув одразу. Найцінніше, що там отримала – практичні вміння. Вивчені раніше біографії мовознавців з радістю забула, але розбуди серед ночі – сюжет змонтую. J-School дає журналістові такий рівень підготовки, що важко потім знайти українське медіа, де б не почував себе overqualified.

– Олена Павлова, журналістка, кураторка конкурсу “Новела по-українськи”, авторка кота Інжира.