Новини

Останні новини з життя школи та академії

Вікторія Романюк стала заступницею директора Могилянської школи журналістики

До команди Могилянської школи журналістики приєдналася Вікторія Романюк. Вона стала заступницею директора Школи, а також викладатиме навчальний курс «Фактчекінг та верификація інформації». Вікторія також є заступницею головного редактора проекту StopFake.org. Донедавна працювала керівницею Магістерської програми з медіакомунікацій Українського католицького університету, доцентом кафедри медіакомунікацій УКУ. Вікторія Романюк – кандидатка наук з культурології, медіаекспертка та учасниця численних…

Могилянська школа журналістики разом з партнерами стала переможцем проекту Erasmus + (KA107)

Могилянська школа журналістики разом з партнерським університетом Vidzeme University of Applied Sciences (ViA) стала переможцем проекту Erasmus + (KA107). В рамках проекту буде здійснений обмін студентами на весняний семестр 2018/2019 навчального року, а також обмін викладачами та спільні навчальні програми.

Могилянська школа журналістики приєдналася до Європейської асоціації журналістської освіти

Могилянська школа журналістики від сьогодні є членом Європейської асоціації журналістської освіти (European Journalim Training association, EJTA). Директор Школи Євген Федченко виступив із презентацією Могилянської школи журналістики на щорічній конференції EJTA, що зараз проходить у Барселоні. «МШЖ – єдина школа журналістики в Україні, що приєдналася до цієї асоціації, – каже він. – Завдяки членству наша школа…

Loading blog posts...

Навчальні курси, дисципліни та семінари

Навчальна програма розроблена у відповідності до потреб сучасного медіа ринку. Викладачі-практики та реальні завдання для поповнення власного портфоліо.

Приєднуйся та навчайся

Практичний досвід

  Робота над власними ТБ- та радіо сюжетам, документальними фільмами, веб-проектами) та може пройти практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

 Наголос на цінностях етики і професіоналізму. Вимогливість до власної роботи та роботи колег, заклик до об’єктивного аналізу складних ситуації та висвітлення їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Знання та вміння,  що відповідають сучасним викликам журналістики та вчать реагувати на зміни медіа середовища.

Актуальні наукові досягнення

Школа проводить репутаційні та комунікаційні аудиторські дослідження на замовлення українських і міжнародних донорських, медійних та громадських організацій.

15 000 Гб

студентських доробків

45

студентів

167

випускників

14

“вічних студентів”

Що говорять випускники?

“Нас навчили не лише теоретичним засадам, але й практичним речам. Після Школи мої одногрупники і я швидко знайшли роботу. Нас не треба було вчити, ми вже все вміли. Коли я прийшла радіо, одразу почала працювати редактором, знала, як працювати в программах, що обробляють звук, які є вимоги до радіорепортажів. Всі ці знання мені дуже допомогли.”

– Ніна Кур’ята, головна редакторка BBC Україна

У професійному житті Школа зіграла вирішальну роль. Тут ми отримали дуже сучасну, прогресивну освіту. Ми не лише вивчаємо жанри, а дотичні до нових технологій, маємо більше практичних навичок, ніж випускники інших факультетів журналістики. І звичайно, це дуже допомагає в роботі.

– Марія Семенченко, редакторка відділу «Суспільство» газети «День»

Після чотирьох років навчання на філології здавалося, що вже стомилася вчитися. Але у J-School цей скепсис минув одразу. Найцінніше, що там отримала – практичні вміння. Вивчені раніше біографії мовознавців з радістю забула, але розбуди серед ночі – сюжет змонтую. J-School дає журналістові такий рівень підготовки, що важко потім знайти українське медіа, де б не почував себе overqualified.

– Олена Павлова, журналістка, кураторка конкурсу “Новела по-українськи”, авторка кота Інжира.