Новини

Останні новини з життя школи та академії

Посол Великої Британії зустрілася зі студентами Могилянської школи журналістики

Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф зустрілася зі студентами Могилянської школи журналістики. У своїй доповіді на тему «True or False» вона говорила про те, яким новинам на українському інфопросторі можна вірити, а яким ні. Джудіт Гоф, яка працює в Україні з 2015 року, неодноразово наголошувала на необхідності фактчекінгу у журналістиці та підвищенні рівня обізнаності…

В НаУКМА відбулася конференція Free Media Awards

9-10 жовтня ZEIT Stiftung (Німеччина), Fritt Ord (Норвегія) за підтримки Могилянської школи журналістики провели у Києві конференцію Free Media Awards-2017.  Цього року відзнаки отримали російський журналіст Антон Наумлюк, російський карикатурист Сергій Йолкін, журналістка з Вірменії Заруї Меджлумян та азербайджанський проект  Meydan TV. Цьогорічні переможці та лауреати попередніх років, журналісти, та медіа-експерти з Німеччини, Норвегії, України,…

У МШЖ провели вебінар із докторантами Наукового університету Малайзії

Слухачі PhD-програми з медіа і комунікацій Могилянської школи журналістики взяли участь у спільному вебінарі із колегами зі Школи комунікацій Наукового університету Малайзії (Universiti Sains Malaysia). Під час вебінару попередні результати своїх досліджень презентували докторанти обох університетів. Могилянську школу журналістики представили Галина Будівська та Ольга Макар. Universiti Sains Malaysia (USM) – другий за віком і один…

Loading blog posts...

Навчальні курси, дисципліни та семінари

Навчальна програма розроблена у відповідності до потреб сучасного медіа ринку. Викладачі-практики та реальні завдання для поповнення власного портфоліо.

Приєднуйся та навчайся

Практичний досвід

  Робота над власними ТБ- та радіо сюжетам, документальними фільмами, веб-проектами) та може пройти практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

 Наголос на цінностях етики і професіоналізму. Вимогливість до власної роботи та роботи колег, заклик до об’єктивного аналізу складних ситуації та висвітлення їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Знання та вміння,  що відповідають сучасним викликам журналістики та вчать реагувати на зміни медіа середовища.

Актуальні наукові досягнення

Школа проводить репутаційні та комунікаційні аудиторські дослідження на замовлення українських і міжнародних донорських, медійних та громадських організацій.

15 000 Гб

студентських доробків

45

студентів

167

випускників

14

“вічних студентів”

Що говорять випускники?

“Нас навчили не лише теоретичним засадам, але й практичним речам. Після Школи мої одногрупники і я швидко знайшли роботу. Нас не треба було вчити, ми вже все вміли. Коли я прийшла радіо, одразу почала працювати редактором, знала, як працювати в программах, що обробляють звук, які є вимоги до радіорепортажів. Всі ці знання мені дуже допомогли.”

– Ніна Кур’ята, головна редакторка BBC Україна

У професійному житті Школа зіграла вирішальну роль. Тут ми отримали дуже сучасну, прогресивну освіту. Ми не лише вивчаємо жанри, а дотичні до нових технологій, маємо більше практичних навичок, ніж випускники інших факультетів журналістики. І звичайно, це дуже допомагає в роботі.

– Марія Семенченко, редакторка відділу «Суспільство» газети «День»

Після чотирьох років навчання на філології здавалося, що вже стомилася вчитися. Але у J-School цей скепсис минув одразу. Найцінніше, що там отримала – практичні вміння. Вивчені раніше біографії мовознавців з радістю забула, але розбуди серед ночі – сюжет змонтую. J-School дає журналістові такий рівень підготовки, що важко потім знайти українське медіа, де б не почував себе overqualified.

– Олена Павлова, журналістка, кураторка конкурсу “Новела по-українськи”, авторка кота Інжира.