Новини

Останні новини з життя школи та академії

Запрошуємо на День відкритих дверей – 2018

Могилянська школа журналістики запрошує на День відкритих дверей та лекцію нашої випускниці, продюсерки новинної агенції Reuters Маргарити Чорнокондратенко. 27 квітня ми чекаємо на вас, щоби відповісти на всі запитання про умови вступу та особливості навчання на нашій магістерці. Місце зустрічі: Медіацентр DFJ, вул. ‪Волоська 8/5 (4-ий корпус НаУКМА, підвал – ліворуч від входу в корпус).…

В МШЖ перебуває гостьовий дослідник із Чехії доктор Павел Вечера

У Могилянській школі журналістики з 1 квітня до 1 травня з гостьовим дослідницьким візитом перебуває чеський науковець із Університету Масарика (Брно) доктор Павел Вечера (Pavel Večeřa). Серед наукових зацікавлень дослідника – історія чеської журналістики, питання колаборації та пасивного спротиву. Під час перебування в НаУКМА він працюватиме над порівняльним дослідженням журналістської колаборації із німецьким окупаційним режимом під час…

У Школі провели марафон із написання статей для Вікіпедії

17 березня в Могилянській школі журналістики відбувся захід #WikiGap – марафон із написання статей про жінок для Вікіпедії. Організували подію Посольство Швеції в Україні та громадська організація «Вікімедіа Україна». Як пояснюють ініціатори заходу, у Вікіпедії в чотири рази більше статей про чоловіків, ніж про жінок. Крім того, 90% авторів статей – це чоловіки. В україномовній…

Loading blog posts...

Навчальні курси, дисципліни та семінари

Навчальна програма розроблена у відповідності до потреб сучасного медіа ринку. Викладачі-практики та реальні завдання для поповнення власного портфоліо.

Приєднуйся та навчайся

Практичний досвід

  Робота над власними ТБ- та радіо сюжетам, документальними фільмами, веб-проектами) та може пройти практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

 Наголос на цінностях етики і професіоналізму. Вимогливість до власної роботи та роботи колег, заклик до об’єктивного аналізу складних ситуації та висвітлення їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Знання та вміння,  що відповідають сучасним викликам журналістики та вчать реагувати на зміни медіа середовища.

Актуальні наукові досягнення

Школа проводить репутаційні та комунікаційні аудиторські дослідження на замовлення українських і міжнародних донорських, медійних та громадських організацій.

15 000 Гб

студентських доробків

45

студентів

167

випускників

14

“вічних студентів”

Що говорять випускники?

“Нас навчили не лише теоретичним засадам, але й практичним речам. Після Школи мої одногрупники і я швидко знайшли роботу. Нас не треба було вчити, ми вже все вміли. Коли я прийшла радіо, одразу почала працювати редактором, знала, як працювати в программах, що обробляють звук, які є вимоги до радіорепортажів. Всі ці знання мені дуже допомогли.”

– Ніна Кур’ята, головна редакторка BBC Україна

У професійному житті Школа зіграла вирішальну роль. Тут ми отримали дуже сучасну, прогресивну освіту. Ми не лише вивчаємо жанри, а дотичні до нових технологій, маємо більше практичних навичок, ніж випускники інших факультетів журналістики. І звичайно, це дуже допомагає в роботі.

– Марія Семенченко, редакторка відділу «Суспільство» газети «День»

Після чотирьох років навчання на філології здавалося, що вже стомилася вчитися. Але у J-School цей скепсис минув одразу. Найцінніше, що там отримала – практичні вміння. Вивчені раніше біографії мовознавців з радістю забула, але розбуди серед ночі – сюжет змонтую. J-School дає журналістові такий рівень підготовки, що важко потім знайти українське медіа, де б не почував себе overqualified.

– Олена Павлова, журналістка, кураторка конкурсу “Новела по-українськи”, авторка кота Інжира.