Новини

Останні новини з життя школи та академії

Студенти МШЖ та Сіракузького університету США розпочали спільний проект

У Могилянській школі журналістики розпочався спільний проект із Сіракузьким університетом (США) у сфері журналістики розслідувань. Протягом двох тижнів американські студенти спільно зі студентами МШЖ працюватимуть над проектами розслідувань і досліджуватимуть роботу американських благодійних фондів в Україні. Проект запропонувала гостьовий професор МШЖ за програмою Фулбрайта у 2016-2017 роках Шеріл Рід, яка зараз викладає в Сіракузькому університеті.…

Mythbusters: Міжнародний воркшоп із протидії дезінформації

Як працює пропаганда у Східній Європі?  Як відрізнити факти від думок? Дізнайтесь про різноманітні техніки та інструменти для перевірки інформації на воркшопі за участі міжнародних експертів. Програма розрахована на студентів та випускників факультетів журналістики. Коли? 13 грудня, 15:00-19:00 Де? Могилянська школа журналістики, Медіацентр,  Волоська 8/5, Київ Воркшоп безкоштовний, робоча мова – англійська. Будь ласка, зареєструйтесь за посиланням.…

МШЖ, Babylon’13 та ГО “Захист патріотів” розпочинають спільний проект про Майдан

Громадська організація “Захист Патріотів” у співпраці з Могилянською школою журналістики та Babylon’13 підготували проект “Сотні”. Розпочинаючи з 21 листопада й аж до 22 лютого — дня відставки Януковича — ми розповідатимемо історії з Майдану. Ще теплі, ще з запахом диму. Сім “сотень” — сім основних напрямків діяльності мітингувальників. Студентська сотня, медична, освітня, юридична, інформаційна сотні…

Loading blog posts...

Навчальні курси, дисципліни та семінари

Навчальна програма розроблена у відповідності до потреб сучасного медіа ринку. Викладачі-практики та реальні завдання для поповнення власного портфоліо.

Приєднуйся та навчайся

Практичний досвід

  Робота над власними ТБ- та радіо сюжетам, документальними фільмами, веб-проектами) та може пройти практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

 Наголос на цінностях етики і професіоналізму. Вимогливість до власної роботи та роботи колег, заклик до об’єктивного аналізу складних ситуації та висвітлення їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Знання та вміння,  що відповідають сучасним викликам журналістики та вчать реагувати на зміни медіа середовища.

Актуальні наукові досягнення

Школа проводить репутаційні та комунікаційні аудиторські дослідження на замовлення українських і міжнародних донорських, медійних та громадських організацій.

15 000 Гб

студентських доробків

45

студентів

167

випускників

14

“вічних студентів”

Що говорять випускники?

“Нас навчили не лише теоретичним засадам, але й практичним речам. Після Школи мої одногрупники і я швидко знайшли роботу. Нас не треба було вчити, ми вже все вміли. Коли я прийшла радіо, одразу почала працювати редактором, знала, як працювати в программах, що обробляють звук, які є вимоги до радіорепортажів. Всі ці знання мені дуже допомогли.”

– Ніна Кур’ята, головна редакторка BBC Україна

У професійному житті Школа зіграла вирішальну роль. Тут ми отримали дуже сучасну, прогресивну освіту. Ми не лише вивчаємо жанри, а дотичні до нових технологій, маємо більше практичних навичок, ніж випускники інших факультетів журналістики. І звичайно, це дуже допомагає в роботі.

– Марія Семенченко, редакторка відділу «Суспільство» газети «День»

Після чотирьох років навчання на філології здавалося, що вже стомилася вчитися. Але у J-School цей скепсис минув одразу. Найцінніше, що там отримала – практичні вміння. Вивчені раніше біографії мовознавців з радістю забула, але розбуди серед ночі – сюжет змонтую. J-School дає журналістові такий рівень підготовки, що важко потім знайти українське медіа, де б не почував себе overqualified.

– Олена Павлова, журналістка, кураторка конкурсу “Новела по-українськи”, авторка кота Інжира.