Новини

Останні новини з життя школи та академії

Викладачки МШЖ взяли участь у воркшопі у Стокгольмі

Викладачки Могилянської школи журналістики Дарія Орлова та Дар’я Тарадай взяли участь у воркшопі “Constructing Ukrainian Narratives in Turbulent Times“, організованому Центром з вивчення країн Балтії та Східної Європи (The Centre for Baltic and East European Studies) Седертернського університету (Стокгольм, Швеція). Дарія Орлова представила доповідь “Rejecting and reinterpreting: analysis of Donbas residents’ response to conflicting narratives…

Докторант МШЖ Олександр Ярощук взяв участь у M100 Sanssouci Colloquium

Випускник та докторант Могилянської школи журналістики Олександр Ярощук став учасником воркшопу M100 Young European Journalists та конференції M100 Sanssouci Colloquium, що відбулися у Берліні та Потсдамі (Німеччина). M100 Young European Journalists – щорічний воркшоп для молодих журналістів з усієї Європи, що проходить у Берліні та Потсдамі. Філософія цього заходу – інтенсивна практична робота над фінальними…

Вікторія Романюк стала заступницею директора Могилянської школи журналістики

До команди Могилянської школи журналістики приєдналася Вікторія Романюк. Вона стала заступницею директора Школи, а також викладатиме навчальний курс «Фактчекінг та верификація інформації». Вікторія також є заступницею головного редактора проекту StopFake.org. Донедавна працювала керівницею Магістерської програми з медіакомунікацій Українського католицького університету, доцентом кафедри медіакомунікацій УКУ. Вікторія Романюк – кандидатка наук з культурології, медіаекспертка та учасниця численних…

Loading blog posts...

Навчальні курси, дисципліни та семінари

Навчальна програма розроблена у відповідності до потреб сучасного медіа ринку. Викладачі-практики та реальні завдання для поповнення власного портфоліо.

Приєднуйся та навчайся

Практичний досвід

  Робота над власними ТБ- та радіо сюжетам, документальними фільмами, веб-проектами) та може пройти практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

 Наголос на цінностях етики і професіоналізму. Вимогливість до власної роботи та роботи колег, заклик до об’єктивного аналізу складних ситуації та висвітлення їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Знання та вміння,  що відповідають сучасним викликам журналістики та вчать реагувати на зміни медіа середовища.

Актуальні наукові досягнення

Школа проводить репутаційні та комунікаційні аудиторські дослідження на замовлення українських і міжнародних донорських, медійних та громадських організацій.

15 000 Гб

студентських доробків

45

студентів

167

випускників

14

“вічних студентів”

Що говорять випускники?

“Нас навчили не лише теоретичним засадам, але й практичним речам. Після Школи мої одногрупники і я швидко знайшли роботу. Нас не треба було вчити, ми вже все вміли. Коли я прийшла радіо, одразу почала працювати редактором, знала, як працювати в программах, що обробляють звук, які є вимоги до радіорепортажів. Всі ці знання мені дуже допомогли.”

– Ніна Кур’ята, головна редакторка BBC Україна

У професійному житті Школа зіграла вирішальну роль. Тут ми отримали дуже сучасну, прогресивну освіту. Ми не лише вивчаємо жанри, а дотичні до нових технологій, маємо більше практичних навичок, ніж випускники інших факультетів журналістики. І звичайно, це дуже допомагає в роботі.

– Марія Семенченко, редакторка відділу «Суспільство» газети «День»

Після чотирьох років навчання на філології здавалося, що вже стомилася вчитися. Але у J-School цей скепсис минув одразу. Найцінніше, що там отримала – практичні вміння. Вивчені раніше біографії мовознавців з радістю забула, але розбуди серед ночі – сюжет змонтую. J-School дає журналістові такий рівень підготовки, що важко потім знайти українське медіа, де б не почував себе overqualified.

– Олена Павлова, журналістка, кураторка конкурсу “Новела по-українськи”, авторка кота Інжира.