Новини

Останні новини з життя школи та академії

Викладачки МШЖ представили результати дослідження на конференції CEECOM 2019

Викладачки Могилянської школи журналістики Дарія Орлова та Дар’я Тарадай взяли участь у щорічній конференції CEECOM (Central and Eastern European Communication and Media Conference), яка цього року відбулася в Софійському університеті ім. святого Климента Охрідського (Болгарія) 19-21 червня. Під час конференції вони представили доповідь “Verification in Ukrainian Newsrooms: Between Personal Decisions and Editorial Policies”, у якій…

Вікторія Романюк взяла участь у форумі в Казахстані

Заступниця директора та викладачка МШЖ Вікторія Романюк 30-31 травня взяла участь у X Ювілейному Центральноазіатському форумі «Розвиток інтернет-сфери в Центральній Азії InternetCA-2019» (Алмати, Казахстан). Головною темою події була цифрова грамотність та пов’язані з нею компетенції, безпека і споживання. Під час форуму Вікторія Романюк розповіла колегам із Центральної Азії про технології та інструменти, які застосовувались в…

Стартує вступна кампанія до Могилянської школи журналістики – 2019

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ВСТУПУ ДО НАУКМА (МАГІСТЕРІУМ) Вступні іспити на магістерську програму з журналістики (2019 рік): Іспит з англійської мови (проводиться не в МШЖ, для складання іспиту потрібно зареєструватися заздалегідь – див. Етапи вступної кампанії та Умови вступу до магістеруму НаУКМА) Письмовий іспит зі спеціальності Презентація творчих доробків Додатковий фаховий іспит у формі співбесіди для тих, хто…

Loading blog posts...

Навчальні курси, дисципліни та семінари

Навчальна програма розроблена у відповідності до потреб сучасного медіа ринку. Викладачі-практики та реальні завдання для поповнення власного портфоліо.

Приєднуйся та навчайся

Практичний досвід

  Робота над власними ТБ- та радіо сюжетам, документальними фільмами, веб-проектами) та може пройти практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

 Наголос на цінностях етики і професіоналізму. Вимогливість до власної роботи та роботи колег, заклик до об’єктивного аналізу складних ситуації та висвітлення їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Знання та вміння,  що відповідають сучасним викликам журналістики та вчать реагувати на зміни медіа середовища.

Актуальні наукові досягнення

Школа проводить репутаційні та комунікаційні аудиторські дослідження на замовлення українських і міжнародних донорських, медійних та громадських організацій.

15 000 Гб

студентських доробків

45

студентів

167

випускників

14

“вічних студентів”

Що говорять випускники?

“Нас навчили не лише теоретичним засадам, але й практичним речам. Після Школи мої одногрупники і я швидко знайшли роботу. Нас не треба було вчити, ми вже все вміли. Коли я прийшла радіо, одразу почала працювати редактором, знала, як працювати в программах, що обробляють звук, які є вимоги до радіорепортажів. Всі ці знання мені дуже допомогли.”

– Ніна Кур’ята, головна редакторка BBC Україна

У професійному житті Школа зіграла вирішальну роль. Тут ми отримали дуже сучасну, прогресивну освіту. Ми не лише вивчаємо жанри, а дотичні до нових технологій, маємо більше практичних навичок, ніж випускники інших факультетів журналістики. І звичайно, це дуже допомагає в роботі.

– Марія Семенченко, редакторка відділу «Суспільство» газети «День»

Після чотирьох років навчання на філології здавалося, що вже стомилася вчитися. Але у J-School цей скепсис минув одразу. Найцінніше, що там отримала – практичні вміння. Вивчені раніше біографії мовознавців з радістю забула, але розбуди серед ночі – сюжет змонтую. J-School дає журналістові такий рівень підготовки, що важко потім знайти українське медіа, де б не почував себе overqualified.

– Олена Павлова, журналістка, кураторка конкурсу “Новела по-українськи”, авторка кота Інжира.