Новини

Останні новини з життя школи та академії

Сергій Квіт став головою Національного агентства з якості вищої освіти

Кабінет міністрів України призначив Сергія Квіта головою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). Професор та завідувач кафедри МШЖ Сергій Миронович Квіт був обраний до НАЗЯВО наприкінці минулого року. Тоді він отримав найвищу кількість конкурсних балів серед 22 кандидатів. Вітаємо Сергія Мироновича і бажаємо йому подальших успіхів!

IREX запрошує на Всеукраїнське заняття з пошуку фактів

Партнер проекту StopFake та МШЖ – міжнародна організація IREX – запрошує приєднатися до проведення Всеукраїнського заняття з пошуку фактів, що відбудеться 1 березня 2019 року. IREX шукає ініціативних громадських активістів, викладачів, вчителів та бібліотекарів, що стануть координаторами у своїх громадах. Їх запрошують провести заняття з пошуку фактів із десятками інших координаторів по всій Україні 1 березня 2019 року з 15:00 до…

Роман Горбик став гостьовим викладачем Могилянської школи журналістики

Випускник та викладач Седертернського університету (Швеція) та стипендіат програми Вісбю Роман Горбик викладає у студентів другого року навчання курс «Сучасні тренди в медіа-теорії». Роман Горбик (народився 1985 р. в Києві) працює у Швеції як старший викладач в університеті Седертерн (Стокгольм), де 2017 р. захистив дисертацію про вплив медіа на уявлення про Європу в Україні, Польщі…

Loading blog posts...

Навчальні курси, дисципліни та семінари

Навчальна програма розроблена у відповідності до потреб сучасного медіа ринку. Викладачі-практики та реальні завдання для поповнення власного портфоліо.

Приєднуйся та навчайся

Практичний досвід

  Робота над власними ТБ- та радіо сюжетам, документальними фільмами, веб-проектами) та може пройти практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

 Наголос на цінностях етики і професіоналізму. Вимогливість до власної роботи та роботи колег, заклик до об’єктивного аналізу складних ситуації та висвітлення їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Знання та вміння,  що відповідають сучасним викликам журналістики та вчать реагувати на зміни медіа середовища.

Актуальні наукові досягнення

Школа проводить репутаційні та комунікаційні аудиторські дослідження на замовлення українських і міжнародних донорських, медійних та громадських організацій.

15 000 Гб

студентських доробків

45

студентів

167

випускників

14

“вічних студентів”

Що говорять випускники?

“Нас навчили не лише теоретичним засадам, але й практичним речам. Після Школи мої одногрупники і я швидко знайшли роботу. Нас не треба було вчити, ми вже все вміли. Коли я прийшла радіо, одразу почала працювати редактором, знала, як працювати в программах, що обробляють звук, які є вимоги до радіорепортажів. Всі ці знання мені дуже допомогли.”

– Ніна Кур’ята, головна редакторка BBC Україна

У професійному житті Школа зіграла вирішальну роль. Тут ми отримали дуже сучасну, прогресивну освіту. Ми не лише вивчаємо жанри, а дотичні до нових технологій, маємо більше практичних навичок, ніж випускники інших факультетів журналістики. І звичайно, це дуже допомагає в роботі.

– Марія Семенченко, редакторка відділу «Суспільство» газети «День»

Після чотирьох років навчання на філології здавалося, що вже стомилася вчитися. Але у J-School цей скепсис минув одразу. Найцінніше, що там отримала – практичні вміння. Вивчені раніше біографії мовознавців з радістю забула, але розбуди серед ночі – сюжет змонтую. J-School дає журналістові такий рівень підготовки, що важко потім знайти українське медіа, де б не почував себе overqualified.

– Олена Павлова, журналістка, кураторка конкурсу “Новела по-українськи”, авторка кота Інжира.