Новини

Останні новини з життя школи та академії

У Школі провели марафон із написання статей для Вікіпедії

17 березня в Могилянській школі журналістики відбувся захід #WikiGap – марафон із написання статей про жінок для Вікіпедії. Організували подію Посольство Швеції в Україні та громадська організація «Вікімедіа Україна». Як пояснюють ініціатори заходу, у Вікіпедії в чотири рази більше статей про чоловіків, ніж про жінок. Крім того, 90% авторів статей – це чоловіки. В україномовній…

Зі студентами зустрівся американський режисер Бен Мозес

Зі студентами МШЖ зустрівся американський документаліст, режисер та продюсер Бен Мозес, найбільш відомий за своєю співпрацею із Робіном Вільямсом над фільмом “Доброго ранку, В’єтнам” та документальним фільмом “Від шепоту до крику”. Режисер поділився зі студентами досвідом у виробництві документального кіно та розповів про виробництво теленовин у США Для Бена Мозеса це 20-й візит до України.…

Дарія Орлова відвідала MacEwan University

З 29 січня по 1 лютого викладачка Могилянської школи журналістики Дарія Орлова відвідала MacEwan University (Едмонтон, Канада), де провела 6 занять зі студентами журналістики та комунікацій. Вона розповіла про російську пропаганду, зокрема – про її візуальні аспекти. Говорила також про український медійний ландшафт після Майдану і про нові мультимедійні журналістські проекти в Україні. Завершився гостьовий…

Loading blog posts...

Навчальні курси, дисципліни та семінари

Навчальна програма розроблена у відповідності до потреб сучасного медіа ринку. Викладачі-практики та реальні завдання для поповнення власного портфоліо.

Приєднуйся та навчайся

Практичний досвід

  Робота над власними ТБ- та радіо сюжетам, документальними фільмами, веб-проектами) та може пройти практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

 Наголос на цінностях етики і професіоналізму. Вимогливість до власної роботи та роботи колег, заклик до об’єктивного аналізу складних ситуації та висвітлення їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Знання та вміння,  що відповідають сучасним викликам журналістики та вчать реагувати на зміни медіа середовища.

Актуальні наукові досягнення

Школа проводить репутаційні та комунікаційні аудиторські дослідження на замовлення українських і міжнародних донорських, медійних та громадських організацій.

15 000 Гб

студентських доробків

45

студентів

167

випускників

14

“вічних студентів”

Що говорять випускники?

“Нас навчили не лише теоретичним засадам, але й практичним речам. Після Школи мої одногрупники і я швидко знайшли роботу. Нас не треба було вчити, ми вже все вміли. Коли я прийшла радіо, одразу почала працювати редактором, знала, як працювати в программах, що обробляють звук, які є вимоги до радіорепортажів. Всі ці знання мені дуже допомогли.”

– Ніна Кур’ята, головна редакторка BBC Україна

У професійному житті Школа зіграла вирішальну роль. Тут ми отримали дуже сучасну, прогресивну освіту. Ми не лише вивчаємо жанри, а дотичні до нових технологій, маємо більше практичних навичок, ніж випускники інших факультетів журналістики. І звичайно, це дуже допомагає в роботі.

– Марія Семенченко, редакторка відділу «Суспільство» газети «День»

Після чотирьох років навчання на філології здавалося, що вже стомилася вчитися. Але у J-School цей скепсис минув одразу. Найцінніше, що там отримала – практичні вміння. Вивчені раніше біографії мовознавців з радістю забула, але розбуди серед ночі – сюжет змонтую. J-School дає журналістові такий рівень підготовки, що важко потім знайти українське медіа, де б не почував себе overqualified.

– Олена Павлова, журналістка, кураторка конкурсу “Новела по-українськи”, авторка кота Інжира.