Новини

Останні новини з життя школи та академії

У Школі триває серія лекцій викладачів Vidzeme University of Applied Sciences

Цього тижня в Могилянській школі журналістики з робочим візитом перебуває група викладачів з Vidzeme University of Applied Sciences (Латвія), який є партнерським університетом в рамках програми академічної мобільності Erasmus+. Під час візиту запланована низка гостьових лекцій для студентів маґістерської програми та воркшоп для докторантів МШЖ. Зокрема, уже відбулись дві лекції викладача Яніса Бухолькса (Jānis Buholcs)…

Вийшло друком друге видання «Масових комунікацій» Сергія Квіта

Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» перевидав підручник Сергія Квіта «Масові комунікації». Як зазначається в анотації до видання, воно «зосереджується на вивченні медіагалузі із залученням найновішого західного та українського досвіду». У підручнику розглядаються теорії масових комунікацій, а також особливості професії журналіста, журналістська освіта, нові медіа та глобальні виклики. Оновлена версія містить розділи про такі феномени як постправда…

МШЖ долучилася до марафону WikiGap 2019

Могилянська школа журналістики прийняла у своїх стінах вікі-зустріч у рамках марафону WikiGap 2019. Долучився до неї також Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція Мартін Хаґстрьом. Онлайн-марафон присвячений написанню та редагуванню статей україномоної Вікіпедії на гендерну тематику. «Метою WikiGap є зменшення гендерного дисбалансу у Вікіпедії і створення статей про значимих жінок: науковиць, підприємниць, мисткинь, жінок у…

Loading blog posts...

Навчальні курси, дисципліни та семінари

Навчальна програма розроблена у відповідності до потреб сучасного медіа ринку. Викладачі-практики та реальні завдання для поповнення власного портфоліо.

Приєднуйся та навчайся

Практичний досвід

  Робота над власними ТБ- та радіо сюжетам, документальними фільмами, веб-проектами) та може пройти практику в провідних редакціях українських та закордонних медіа.

Високі стандарти професії

 Наголос на цінностях етики і професіоналізму. Вимогливість до власної роботи та роботи колег, заклик до об’єктивного аналізу складних ситуації та висвітлення їх із усвідомленням можливих наслідків.

Дотримання вимог сучасності

Знання та вміння,  що відповідають сучасним викликам журналістики та вчать реагувати на зміни медіа середовища.

Актуальні наукові досягнення

Школа проводить репутаційні та комунікаційні аудиторські дослідження на замовлення українських і міжнародних донорських, медійних та громадських організацій.

15 000 Гб

студентських доробків

45

студентів

167

випускників

14

“вічних студентів”

Що говорять випускники?

“Нас навчили не лише теоретичним засадам, але й практичним речам. Після Школи мої одногрупники і я швидко знайшли роботу. Нас не треба було вчити, ми вже все вміли. Коли я прийшла радіо, одразу почала працювати редактором, знала, як працювати в программах, що обробляють звук, які є вимоги до радіорепортажів. Всі ці знання мені дуже допомогли.”

– Ніна Кур’ята, головна редакторка BBC Україна

У професійному житті Школа зіграла вирішальну роль. Тут ми отримали дуже сучасну, прогресивну освіту. Ми не лише вивчаємо жанри, а дотичні до нових технологій, маємо більше практичних навичок, ніж випускники інших факультетів журналістики. І звичайно, це дуже допомагає в роботі.

– Марія Семенченко, редакторка відділу «Суспільство» газети «День»

Після чотирьох років навчання на філології здавалося, що вже стомилася вчитися. Але у J-School цей скепсис минув одразу. Найцінніше, що там отримала – практичні вміння. Вивчені раніше біографії мовознавців з радістю забула, але розбуди серед ночі – сюжет змонтую. J-School дає журналістові такий рівень підготовки, що важко потім знайти українське медіа, де б не почував себе overqualified.

– Олена Павлова, журналістка, кураторка конкурсу “Новела по-українськи”, авторка кота Інжира.